LOGOWANIE
Login/e-mail:
Hasło:
Zapomniałem hasła:
Jeśli zapomniałeś hasło podaj tylko swój adres e-mail
i zaznacz pole "zapomniałem hasło".


W oparciu o art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ZPHU Janusz Konior z siedzibą w Wilkowicach przy ul. Południowej 7, o numerze NIP: 547-024-65-57, zwanym dalej Administratorem.
   
 2. Kontakt z powołanym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy drogą mailową pod adresem: iodo@konior.net lub listownie pod adresem pocztowym: Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Południowa 7, 43-365 Wilkowice. 
   
 3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:
 • założenia konta w sklepie internetowym,
 • przeprowadzenia procesu złożenia i realizacji zamówienia,
 • wystawienia faktury vat,
 • kontaktu w sprawie szczegółów zamówienia i dostawy
 • realizacji obowiązków księgowych i celów podatkowych
 • przedstawiania aktualnej oferty handlowej, realizowanym na podstawie opcjonalnej, wyrażonej przez Państwa dodatkowej zgody na przesyłanie treści marketingowych drogą e-mailową
 1. Od 25 maja 2018 roku przysługuje Państwu prawo do dostępu, edycji, przenoszenia, żądania usunięcia swoich danych osobowych, jak również ograniczenia ich przetwarzania. Przysługuje Państwu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
   
 2. Podanie danych w sklepie internetowym jest zawsze dobrowolne ale równocześnie niezbędne do założenia oraz obsługi konta klienta oraz przetwarzania procesu zamówienia.
   
 3. W przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie treści marketingowych, Państwa dane będą przetwarzane na podstawie art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne.